Nasza oferta

usługi stomatologiczne


STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Nasz gabinet dba o zdrowy i piękny uśmiech małych pacjentów. Zależy nam na tym, żeby wizyta u dentysty była dla dziecka miłym wspomnieniem.

Przeprowadzamy wizyty adaptacyjne, aby oswoić dziecko z gabinetem stomatologicznym oraz udzielić rodzicom wskazówek na temat prawidłowej higieny zębów. Zajmujemy się leczeniem zarówno zębów mlecznych jak i stałych oraz profilaktyką w postaci lakowania oraz lakierowania.

Czytaj więcej...
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Oferujemy kompleksowe leczenie próchnicy oraz jej zapobieganie. W tym celu posługujemy się najlepszymi obecnie dostepnymi materiałami stomatologicznymi.

Są to najwyższej klasy kompozyty światłoutwardzalne. Wypełnienia zakładane przez lekarza odbudowują tkanki zęba, które zostały zniszczone przez próchnicę.

Czytaj więcej...
profilaktyka
PROFILAKTYKA

Wspólczesna profilaktyka odgrywa bardzo ważną rolę w zapobieganiu próchnicy zębów, chorób przyzębia oraz wszelkiego rodzaju stanów zapalnych w jamie ustnej.

Systematycznie przeprowadzane zabiegi higieniczne zarówno w domu jak i w gabinecie oprócz eliminacji bakterii oraz przykrego zapachu z ust zwiększają skuteczność wszelkiego leczenia stomatologicznego, począwszy od leczenia zachowawczego, protetycznego do leczenia chirurgicznego i implantoprotetycznego włącznie. Profesjonalna profilaktyka w naszym gabinecie realizowana jest przez wykonywanie następujacych zabiegów:

 • scalingu czyli usuwania kamienia nad i poddziąsłowego przy użyciu ultradzwięków,
 • piaskowania zębów znakomicie usuwającego wszelkiego rodzaju osady i przebarwienia,
 • lakierowanie czyli pokrywanie powierzchni zebów preparatami fluoru, odgrywającego najwazniejszą rolę w profilaktyce próchnicy,
 • lakowanie bruzd czyli pokrywanie powierzchni żujących zebów przedtrzonowych i trzonowych specjalnymi materiałami światłoutwardzalnymi.
Czytaj więcej...
endodoncja
ENDODONCJA
(leczenie kanałowe)

Zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie kanałowe zębów polegające na usunięciu wewnętrznej zainfekowanej miazgi zębowej, oczyszczeniu, dezynfekcji i wypełnieniu kanałów odpowiednim materiałem.

W celu przeprowadzenia leczenia kanałowego na najwyższym poziomie używamy najlepszej klasy endometrów do mierzenia długości kanałów korzeniowych, używamy narzędzi ręcznych oraz maszynowych a poprawność wypełnienia kanałów każdorazowo sprawdzamy za pomocą zdjęć RVG ( Radiowizjografii cyfrowej). Leczenie kanałowe w wielu przypadkach jest niezbędnym leczeniem przed dalszym zaopatrzeniem protetycznym pacjentów.

Czytaj więcej...
profilaktyka
PROTETYKA

Nowoczesna protetyka jaką zapewniamy naszym pacjentom, ma na celu nie tylko uzupełnienie brakujących zębów, ale przywrócenie zarówno funkcji jak i pięknego uśmiechu.

Wyzbywamy tym samym naszych pacjentów niejednokrotnie z kompleksów związanych właśnie z brakiem satysfakcjonującego wyglądu.
W naszej ofercie leczenia protetycznego mamy:

 • Korony pełnoceramiczne,
 • Korony na podbudowie metalowej lub na złocie,
 • Mosty pełnoceramiczne,
 • Mosty na podbudowie metalowej lub na złocie,
 • Indywidualne wkłady koronowo-korzeniowe,
 • inlay/onlay ceramiczne i kompozytowe,
 • Protezy szkieletowe tradycyjne,
 • Protezy szkieletowe na zatrzaskach i zasuwach,
 • Protezy overdenture,
 • Protezy akrylowe całkowite i częściowe.
Czytaj więcej...
stomatologia estetyczna
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

W celu poprawy wyglądu oraz komfortu naszych pacjentów, dokładamy wszelkich starań, aby piękny uśmiech nie schodził z twarzy naszych pacjentów.

W naszym gabinecie oferujemy:

 • licówki kompozytowe - poprawiające estetyczny wygląd zębów za pomocą najwyższej klasy, specjalnie do tego celu stworzonych, mega estetycznych światłoutwardzalnych materiałów kompozytowych,
 • licówki porcelanowe - ultracienkie porcelanowe uzupełnienia protetyczne dedykowane do wykonania w odcinku przednim uzębienia, zapewniające niepowtarzalny, super estetyczny wygląd pacjentowi,
 • korony i mosty porcelanowe - odbudowujące utracone tkanki zębów oraz jednocześnie dające pacjentowi możliwość zmiany koloru własnych zębów,
 • super nowoczesne, najbezpieczniejsze wybielanie lampą w gabinecie podczas jednej tylko wizyty. Wybielanie, które umożliwia pacjentowi spełnić marzenia o śnieżnobiałym uśmiechu.
Czytaj więcej...
chirurgia stomatologiczna
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej począwszy od prostych zabiegów typu usunięcie zęba lub korzenia, poprzez bardziej skomplikowane ekstrakcje wykonujemy w naszym gabinecie z użyciem najlepszych dostepnych obecnie na rynku znieczuleń.

Znieczulenia przez nas używane posiadają najwyższe atesty, są wysoce biozgodne, nie powodują żadnych reakcji alergicznych a przede wszystkim są bardzo skuteczne, co zapewnia naszym pacjentom zupełnie bezbolesne zabiegi. Komfort pacjenta, jego dobre samopoczucie oraz solidnie wykonane zabiegi to priorytety naszego gabinetu.

Czytaj więcej...